| Edmonds2342 a întrebat:

Tu ce faci când ești demoralizat?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stau singur acasa, atunci ma uit la o comedie sa citesc bancuri de pe net.
Daca nu, atunci caut compania unor persoane vesele. big grin

| Evolution a răspuns:

Muzica, sport, plimbare in aer liber (de obicei seara sau dimineata), gatesti, incerc lucruri noi, vorbesc cu prietenii, vorbesc cu familia.
Fiecare isi gaseste antidotul tongue

| Sn4k3 a răspuns:

Dorm, joc ceva, ma uit la un film sau stau cu prietenii.

| tupu13 a răspuns:

Stau cu un animal de companie, ascult muzica, vorbesc cu un prieten apropiat, vorbesc cu parintii sau merg sa ma plimb cu cineva