| R11 a întrebat:

Cand imi deschid iPadul, imi apare pe ecran iTunes si un cablu USB. Ce inseamn asta? ce trebuie sa fac?thinking

1 răspuns:
| EuYana a răspuns:

Ok,si eu am I-pad.happySi a fost si el odata nou, asa ca stiu ce trebuie sa faciwinkingIti cuperi un cablu USB de la Vodafone sau de la Orange sau Cosmote si apoi t-il bagi in ipad si in calculator(deoadata)O sa iti apara pe My Computer ceva de genu Itunes si trebuie sa intri pe el si incepi sa iti configurezi ipadul(adica iti faci setarile de limba, tara etc.)Sper sa iti fie de ajutor! Succes!happyFunda?