| camiitsu a întrebat:

Cand incepe miss baitul de la tara?

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Miss băiatul? straight face
tu glumeşti, nu? Zi-mi că nu există o astfel de emisiune.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ba există. Am căutat şi eu acum. laughing Nu-ţi recomand. Şi se numeşte Mi-s băiatul de la ţară, nu Miss băiatul de la ţară. Băieţii nu sunt miss.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Oricum sună oribil...
Ce naiba îi pune să facă? Care mulge cel mai repede vacamîn timp ce-şi bate nevasta? Sau care mulge cel mai repede nevasta, în timp ce-şi bate vaca...tot aia.
E penibil oricum...

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

E,totuşi,interesant că întrebi.
Din ce am dedus eu,cică îi pun să îşi expună un talent. Eh, vorba vine. Îi obligă(da, obligă, dacă nu e unul mai isteţ să facă altceva) ori să taie lemne, ori să spele rufe şi după, să se smiorcăie pe o melodie populară. Cea mai cea probă e aia când îşi plimbă fundul în iţari pe o scenă improvizată.
Şi nu-s căsătoriţi, mă. Sunt băieţaşi din ăştia de maxim 18 ani, în general. Unii au şi 20-21. thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Aaaa,adică de vârsta mea, dar fără OO.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

laughing Se poate spune şi aşa.

| paaauul a răspuns:

Septembrie!