| 97steef a întrebat:

Cand incepe scoala? Marti sau miercuri? funda.

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Scoala o vom incepe Miercuri, 27 aprilie 2011 pentru. ca ministrul educatiei nea mai dat o zi in plus de vacanta asa ca in loc sa incepem scoala pe 26 aprilie 2011(marti) o vom incepe pe 27 aprilie 2011(miercuri)sper ca ti-am fost de folos! Succes la scoala!

3 răspunsuri:
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Marti pentru ca a treia zi de pasti cica nu e vaknta... ministru invatamantului e un pagan ordinarlaughing

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Miercuri sigur sigur chiar la stiri au anuntat ca ne-au prelungit cu o zi vacanta din cauza ca anul acesta au sarbatorit si catolici Pastele. Fundita :d

| RaLuK05 a răspuns:

Marti