| Onwerside a întrebat:

Cand incepe scoala?!?!
Thanks

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Miercuri...e a 15-a intreabre de genu in ultimele 5 minute!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! da-mi voie sati psun paste fericit si HRISTOS a inviat!love struck
fie ca sfanta sarbatoare a pastelui,sa iti aduca intelegere in familie,lumina din noaptea invierii sa iti patrunda in suflet,iar, cand iepurasul va sosi, sa intainda mana si sa iti dea un glob plin cu o apa a fericirii.noi ne vom ruga,ca tu sa spargi globul si apa fericirii sa iti inunde casa.happy, dc nu si sufletul?!
scoala incepe miercuri, pe data de 27 aprilie, anul 2011laughing
sper ca te-am ajutat! papa!kiss wave fundita?batting eyelashes

| Neah a răspuns:

Miercuri

| レクス a răspuns:

Maine mai stam acasa, si de miercuri mergem la scoala.

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Scoala incepe in 27.4. 2011(miercuri) fundyblushing

| OanaNedelcu84 a răspuns:

Miercuri pe 27 adicawinking FUNDA?

| Andreeeeee a răspuns:

Miercuri