| FroddoLikesBlood a întrebat:

Salut, azi (09.02.2012) incepe Burlacul, sau cand? Thanks.

4 răspunsuri:
| Miruna1234 a răspuns:

Nu se stie data fixa pe cat va incepe sezonul 3 din Burlacul, acum sunt inscrierile stiu doar ca burlacul o sa fie Vladimir Draghia. FUNDAA :* puppy dog eyes?

| FroddoLikesBlood explică (pentru Miruna1234):

Stiam cine e burlacul, vroiam sa stiu data cand va incepe, observ ca esti doar o disperata dupa fundite!

| Miruna1234 a răspuns:

Si eu observ ca esti atat de disperata incat ti-e sila sa cauti pe web. Treaba ta daca nu te-am ajutat descurca-te singura. Si eu de aia dau raspunsuri ca sa primesc fundewinking.

| FroddoLikesBlood explică (pentru Miruna1234):

Dear,TPU este facut pentru a pune intrebari,daca nu stiai, asa ca pot intreba ce am eu chef, is not your problem.Si raspunsul tau nu este folositor deloc,ma enerveaza distrusii ca tine care la sfarsitul raspunsului cer funda,iti dau doar daca vreau, nu trebuie sa mai specifici, understand?