| anonim_4396 a întrebat:

Cand instalez sistemul de operare windows xp, ce trebuie facut pentru a instala sunetul k nu mergehappy
multumesc:*

3 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

Fii atent, ca sa gasesti driverul care-ti trebuie, ia Uniblue Driver Scanner, exact asa scrii pe google si ti le instaleaza automat toate driverele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu intai instaleaza windowsu si apoi cauta driverii de la placa de sunet sau placa de baza in caz de ai sunet integrat... si de ce zambesti cand pui intrebarea? happy probabil de plictiseala... o zi buna- bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instalezi driverele de sunet dupa ce ai terminat de instalat sistemu de operare.