| MrSeby a întrebat:

Funda urgent.Nu mai merge HDD-ul la PC si nu mai pot sa instalez Windows pe el(nu are sist. de operare). Daca as conecta prin USB un HDD extern de vreo 500 GB, as putea instala Windows, sau trebuie obligatoriu HDD intern?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici -> http://forum.satmultimedia.ro/......tweak.html
Bafta!

| shecherap a răspuns:

Nu are de ce sa nu mearga un HDD extern.winkingSucces big grinwinkingwinkinghappy I-o iti garantez.mi-e mi s-a intamplat si am folosit(noroc) un HDD de la vecinuhappylaughing.O sa mearga (Fundabig grinbig grinbig grin?).