| Lumy a întrebat:

Cand intru in jocul Left 4 dead 2 imi apare Only one instance of the game can be running at one time

ce pot face?

ciudat a fost ca jocu nu a trebuit instalat, am intrat direct in el data trecuta cand am mai jucat

1 răspuns:
| ExpertHost a răspuns:

Pai vezi ca il ai deschis de 2 ori. Inseamna ca l-ai pornit si nu ai avut rabdare sa se incarce sau din greseala l-ai pornit de 2 ori.
Variante:
1. in TaskManager (ctrl+alt+del sau right click pe toolbar) vezi procesul jocului si ii dai "End process"
2. Dai un reset calculatorului, pornesti o singura data jocul si astepti sa incarce