| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma imbat(foarte rar) tot nu pot face ce imi doresc. Voi puteti? Povestiti.

20 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu pot sa fac tooot ceea ce vreau chiar si in plus, cu putin ajutor laughing
Eu cand ma ametesc incep sa vorbesc foarte corect, zambesc cand nu trebuie si daca vad ca se agraveaza situatia, directia patutul laughing

auran
| auran a răspuns:

Dar ce anume ti-ai dori sa faci si tot nu poti?!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Depinde de ceea ce-ti doresti sa faci. Daca vei incerca sa bagi ata in ac, s-ar putea sa ai o problemalaughing Eu, cand o iau pe ulei, rad ca muta-n targ laughing

| ioanaa a răspuns:

Eu m-am imbatat cred ca de 4ori in viata mea. Acum daca e sa beau, o fac cu masura. Cum fac cand ma ametesc? Rad foarte mult si ii fac si pe ceilalti sa rada. Niciodata nu am baut asa mult, incat a doua zi sa nu-mi amintesc ce am facut.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Dar...de ce sa te imbeti? Poti face ce vrei si fara ''ajutor''... e mult mai frumos sa faci ceva si sa iti si aduci aminte dupa aia.winking
It was just an advice...big grin
Aaa... degeaba prinzi curaj la betie... s-ar putea sa regreti unele lucruri...treaba ta.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Am uitat...
Yo nu fac urat la betie...
Are un avantaj...dorm ca un bebelus.laughingrolling on the floorrolling on the floor
Un bebelus beat...laughinglaughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sunt cuminte la bautura. Tac malc.stau la locul' meu. da' ma izbeste chefuful de... ghici ce rolling on the floor

| giovana a răspuns:

Te dai mare sau chiar te imbeti? surprise

| greg a răspuns:

La fel. Fac numai gafe.De aia nici nu beau, decat foarte rar.

| andreea_8479 a răspuns:

Daca vreau intr-adevar sa fac un lucru ...incerc.lupt...cred in mine si in calitatile mele.nu este nevoie sa beau pentru a imi atinge scopurile sau pentru a realiza ceea ce imi doresc
eu spun k ma bine gandeste un om lucid ...decat unul care este sub influenta alcoolului
ai mai multe sanse sa faci ceea ce vrei cand esti treazatongue

sh de exemplu...cam ce ai vrea u sa faci si nu poti?

| andreea_8479 a răspuns:

Auran asta am intr si eu...winking
sa ne dea un exemplu poate o ajutamwinking

| andreutz a răspuns:

Eu pot sa fac tot ce vreau si fara sa ma imbat, cu exceptia unui singur lucru...sa ii exprim unei fete (care imi place bienenteles!) ce simt eu pentru ea...am curaj pentru orice tampenie si prostie, mai putin asta...nu stiu de ce... o fi vreun "defect" din nastere happy

| turist a răspuns:

Cand te imbeti mai stii, tu, ce doresti?
Eu nu m-am imbatat niciodata si am cam facut ce am vrutwinking

| mitica_6163 a răspuns:

Cred ca vei putea face ceea ce iti doresti doar daca nu-i bei toata bautura baiatului si il lasi si pe el sa se ameteasca nitel. :-P

| mikiscence a răspuns:

Eu nu cred ca e necesar sa bei sa faci ceea ce-ti doresti... fumeaza o marialaughingglumesc

| ...nimeny... a răspuns:

Pai...
M`am mai imbatat calumea sa nu mai stiu de mine de cateva ori
Si crede`ma k e naspa sa nu stii sa faci...
Dar pana acum n`am facut nimic ( stii u )
cand eram " manga "
Oricum un amic de`al mew spune ca abia asteapta sa ma imbat
laughinglaughinglaughinglaughing)
Mah e misto senzatzya aia big grin
Sa fii prastye laughing)
Mie una imi place laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca atunci cand sunt beata sunt si cnstienta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-a spus mereu, ca atunci cind ma abtziguiesc imi turuie gura si nu intelge nimeni nimic, pentru ca voebesc prea repede (desi culmea, mie mi se pare ca vorbesc prea lent, ce-ar fi daca as reusi sa vorbesc mai repede de atit laughing ). Dar cica sint haios, desi eu sint perfect constient si stiu fosrte bine ce spun, nu pricep de ce sint considerat haios, cind eu de fapt sint serios rolling on the floor Oricum, ma deranjeaza faptul ca se invirte totul in jur si nu pot articula cuvintel; e destul de repede, am impresia ca nu detin controlul total asupra mea si asta ma oftica rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este normal sa nu poti face asta. Tu iti doresti sa faci anumite lucruri atunci cand esti treaza, lucida, iar bautura iti rapeste aceasta luciditate.In general, omul aflat in stare de ebrietate nu poate face un lucru asa cum trebuie. Sper sa nu te superi pe mine, dar asta e adevarul.Bautura poate sa distruga omul, si cred ca ai vazut multe cazuri in care s-a intamplat acest lucru.Asa ca parerea mea este sa te feresi de alcool, iar daca chiar nu poti(sper sa poti face asta), bea cu masura. Daca continui asa, risti sa devii dependenta, si, astfel, sa iti distrugi viata.Ai mare grija! sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos! Doamne ajuta!

| djtom a răspuns:

Un om beat = un om prost! de la bautura in exces pornesc majoritatea nemerniciilor.