| ionut_2427 a întrebat:

Cand ma`m logat pe acest sait la adresa de e`mail nu am mai pus www si mi spune sa intru pe adresa de e`mail sa pot confirma trebuia sa pun si www ca nu mi-a venit nimic in adreesa de e`mail si in cat timp ar trebui sa primesc pe e`mail confirmarea?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am patit cam la fel. Dar n-are nici o legatura cu "www". Adresa de mail nu contine asa ceva.
Mai asteapta si vei primi confirmarea. Pe acest site dureaza ceva mai mult.
Bafta!

| gabriela a răspuns:

La adresa de e-mail nu ai www. ai nume @ yahoo.com, ro...gmail? ma rog ceva asemanator. In nici un caz nu ai www