| Mihai87 a întrebat:

Cand merg pe strada nu prea obisnuiesc sa ma uit in laterale. Privirea mea e dreapta mai mereu. Un vecin i-a spus tatei ca nu-l salut ca trec pe langa el fara sa-i zic. Problema e ca nu-l vad, nu sunt arogant dar nu prea sunt preocupat sa vad cine e in stanga sau in dreapta mea. Imi vad de drumul meu, nu stau sa analizez pe oricine trece pe langa mine ca nu sunt dement din ala speriat de bombe. Consider ca privirea trebuie sa fie dreapta. Odata nu mi-am observat un prieten tocmai pentru ca am privirea dreapta, el m-a strigat. Ce parerea aveti de asta? Sunteti de acord ca privirea unui om trebuie sa fie dreapta? In plus e sanatos pentru gat, prea multe rotatii pe minut pot inflama muschii gatului si implicit sa apara febra musculara.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si tu acum, pai in masina ce faci te uiti numai inainte nu? Ce naiba numai robotii programati se uita inainte trebuie sa te uiti in jur altfel vine un prost peste tine si iti trage una.

| digital7shady a răspuns:

Uita-te inainte, tu chiar stai cu capul in dreapta de fiecare data cand mergi pe strada? laughing Si nu cred ca esti nevoit sa saluti pe toata lumea, doar daca e apropiat.

| FazzaNica a răspuns:

Pai,sunt de acord ca privirea trebuie sa fie dreapta dar nu chiar atit de dreapta incit sa nu vezi pe nimeni in jur, si la urma urmei nu mai sunt cei ce privesc in jur speriati de bombe fii mai mobil mai liber, succesewinking