| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand mori simti vreo durere?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se simte

| darrio2007 a răspuns:

Nici clarvazatorii nu stiu asta.Iar tu vrei sa stim noi?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu stiu, a mai murit cineva si a zis daca l-a durut?
Depinde de cum mori...

| Mădă0611 a răspuns:

Depinde cum mori, dar de obicei moartea doare, durerea e un mecanism de aparare.

| gemeni6226 a răspuns:

Pina traiesti simti durere dupa ce iti parasesti corpul nu mai e nici o durere fizica din moment ce corpul nu mai functioneaza dar daca sufletul nu moare, sufletul poate durea daca pleci cu tristete sau regrete din aceasta lume sau din contra sufletul poate sa fie foarte fericit daca pleci fericit din aceasta lume sau fericit pentru ca esti realizat si lasi toate lucrurile in ordine sau fericit-a pentru ca ai scapt de suferinta acestei lumi imaginare sub forma unei holograme 3D.

| Jimtheghost a răspuns:

Nu stiu. N-am murit inca.