| bleakk a întrebat:

Cand primiti un sfat,o indrumare,o recomandare ce luati in calcul? Si anume,la ce vreau sa ma refer. Urmariti sa intelegeti sau sa cunoasteti(asta daca nu o stiti) persoana care va oferit ajutorul? Cum luati asta in considerare mai exact, in functie de ce?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand primesc un sfat, incerc sa-l analizez si sa inteleg ce a vrut persoana respective sa spuna. Poate fi interesant sau nu, dar multumesc tuturor celor ce au incercat sa ma ajute, fara insa sa urmaresc sa cunosc mai bine persoana respectiva.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Scurt la subiect si fara abatare.
Imi zici o data, inteleg.
Imi zici a 2 oara, ma uit urat la tine.
Daca mi-ai zis si a 3 oara sa fi sigur ca te trimit in origini.
Sunt genu om din o bucata, nu suport sa imi fie pusa sula-n coaste laughing Imi spui o data un sfat e ok, iti dai cu parerea e ok.Dar cam atat laughing Nu sa ma bazaie la cap cu sfaturile ca mi se pune capsa blushing

| Kumiko19 a răspuns:

Ascult sfaturile, le iau in considerare, ma gandesc si iau o decizie.