| ane a întrebat:

Cand stau pe afara un baiat mai mare decat mine cu un an se ia de mine, dar nu isi bate joc insa se comporta cam rautacios, dupa aia zicand ca glumea, deseori face asta in preajma mai multor prieteni, dupa aceea pleaca de langa ei si vine la mine incepand sa vorbeasca iar apoi zambind foarte des, imi da de inteles ca ma place, dar e cam obsedat de fantezii sexuale cel putin asa spun multi prieteni de ai lui, oare chiar ma place sau vrea doar sasi implineasca fanteziile?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai...se da mare la prieteni ca se poarta naspa cu fetele si tu crezi ca te place...neh...cauta doar aventuriwinking

1 răspuns:
| matchpoint a răspuns:

Salut. Fanteziile lui sexuale sunt rezultatul faptului ca siturile porno sunt accesibile oricui. Se comporta rautacios cu tine in preajma prietenilor pentru ca nu ar da bine statului lui ``macho`` si sti cum e prieteni ar avea de ce sa-l sacaie cateva zile.Afla de la el ce vrea dar nu-l lasa sa-si impune ideile. Pa.