| Adina_4603 a întrebat:

... Cand te simti deprimat/a ce faci? happy

Răspuns Câştigător
| antonemarian a răspuns:

Fumez o tigara dupa care kilaresc"" vreo cativa la CS big grin

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ascult muzica în liniste, citind o carte de dragoste s-au dau un telefon iubitei.

| Elly4all a răspuns:

Ma retrag intr-un loc unde sa fiu singura si sa nu fiu deranjata, ascultand muzicaa mea preferata si care ma predispune, si ma gandesc la cele intamplate in cursul zile, desi imi revin ff repede.winking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ascult muzica..cant si eu...ma misc haotic si dezordonat( cica dansez) laughing

| ellene a răspuns:

Mananc ciocolata si ascult muzica mai vesela laughing

| ShaKuri a răspuns:

Dorm

| conflict a răspuns:

Imi aprind o tigare!

| 44-mytel a răspuns:

Ascult muzica clasica.(arii si uverturi din opere si operete).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ascult trupa mea preferata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost de vreo 2-3 ori dar nu prea am lasat-o sa ma prinda de tot.In general caut sa fac miscare pentru ca, pentru mine, e starea de non minte...