| Nitunitu a întrebat:

Cand te uiti in spate, cum ti se pare ca au trecut anii?

Repede sau incet?

De ce iti e dor cel mai tare?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau dus in mod normal si nu repede, asta e ideea omeniei cu repezeala pentru ca gandeste prea repede cum sau dus anii. Mi-e dor de clipa aia cand aveam 12 ani si aveam ocazia sa dau la buci, as da timpul inapoi pentru cateva nopti si as lua cateva prezervative sa remediez eroarea din trecut

| Mădă0611 a răspuns:

Cica "doar cand iubesti traiesti, in rest existi", asa ca cei care spun ca a trecut repede, au putine amintiri, ca au trait putin, adica au iubit putin. Pentru mine au trecut rapid. laughing Mi-au ramas cateva momente in minte, o dimineata de iunie sau iulie, una de mai, o zi intreaga de mai, una de august, am doar momente de care mi-e dor, nu cred ca-s mai multe de 50.

| ubox7007 a răspuns:

Relativ repede, dar destul de incet si fara semnificatie, nu imi este dor de nimic.

| Orion19 a răspuns:

Au trecut foarte repede si mi-e doar foarte foarte mult de copilarie.Am avut o copilarie frumoasa..Si acum, major fiind ma gandesc cu tristete ca nu mai sunt un copil de 10 ani..Totul era frumos atunci..era ca un vis frumos.Din pacate cand crestem apar problemele, dificultatile si asta te face sa iti fie si mai dor de copilarie..Copilaria e cea mai frumoasa perioada a unui om, pacat ca e doar 1 data si trece atat de repede.