| Klara a întrebat:

Cand v-ati facut ultima data de petrecanie?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

"A face cuiva de petrecanie" =a omori pe cineva.Nu cred ca si-a facut cineva sepuku de pe acest site si apoi sa mai poata sa-ti si raspunda la intrebare.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

@Abh are dreptate. Te referi cand ne-am ametit ultima oara? De Revelion.

| User a răspuns:

Ioi Isztenem.

Răspuns utilizator avertizat
| Parmalat a răspuns:

rolling on the floor looool

| madalinaaa89 a răspuns:

Sincer, n-am incercat niciodata sa ma sinucidlaughing)
Dar, ultima oara cand am baut in nestire a fost acum o saptamana la un party, iar in seara asta ma duc la un alt party unde sper sa aiba pahare gradatebig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a ma naste.