| Blackwoman27 a întrebat:

Cand vine mos Craciun? Maine dimineata sau poimaine dimineata?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vine, nu există mos craciun, sunt minciuni.

| RAY a răspuns:

Cand o vrea el

| Mieeez666 a răspuns (pentru RAY):

Hehe, ce le stie omu'. laughing)

| RAY a răspuns (pentru Mieeez666):

Daca eram eu in locul lui va furam pe toti

| Mieeez666 a răspuns (pentru RAY):

Nu incapem in sac. laughing

| RAY a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu pe tine te furam, stai calm si numai visa cu mos craciun in vis

| J0B0MAT a răspuns:

La mine a venit azi pe la pranz cu o parte love struck.
Mai vine maine seara cu celalta parte.

| gemeni6226 a răspuns:

In familia noastra de cind eram mica nu se spunea Mosul si nici pina ziua de azi nu sunt obisnuita sa se spuna Mos de craciun.Se spunea ca a venit Isus sa-mi aduca cadou de ziua lui de nastere cu ingerii lui.Mos in familia noastra se zicea de 5 decembrie, de Mos Nicolae.Si cadourile erau prezente sub brad in seara zilei de 24 decembrie.Aceasta traditie s-a pastrat la noi pina azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine seara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vine cu renii lui magici în timp ce dormi mâine searăhee hee

| liviu890 a răspuns:

Depinde laughing Intreaba-i pe ai tai, ei stiu cel mai bine!

| LostInPark a răspuns:

Intrebarea asta cred ca e on top pe google search.
Copii! Mos Craciun nu exista cu adevarat, sunt doar parintii care in loc sa-si asume vina unui esec in ale cadourilor, prefera sa dea vina pe un mosneag imbracat in rosu care intra pe horn si iese pe usa din fata molfain fursecuri!
Off, cate copilarii am stricat.
Reiau, nu-i nic adevarat din ce-am scris mai sus el exista la Poarta Alba, abia asteapta sa iasa ca sa va umble sub brad in timp ce voi dormiti.

| TheBunny a răspuns:

Vine în noaptea de Ajun cand dormi sau înainte să te culci.

| ileana199669 a răspuns:

Maine dimineata :X