| duda_6036 a întrebat:

Cand voi avea 'permisiunea' de a posta o intrebare? Curios e ca, mai demult, cand am postat o intrebare ca anonim aceasta a fost afisata aproape automat, iar acum ca user astept de o saptamana. big grin

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Vad ca a fost aprobata. Depinde cati (si ce) moderatori sunt online. Daca sunt mai multi care modereaza, anonim sau nu, ai toate sansele sa iti vezi intrebarea postata imediat; daca nu au timp (a se citi chef) sa modereze, poate dura o vesnicie. Cred ca dupa 30 de raspunsuri ok (fara atacuri la persoana, jigniri, injuraturi etc.) iesi de sub moderare.

| duda_6036 explică:

M-am mirat cand am vazut aceasta intrebare aprobata aproape automat, numai ca intrebarea de acum o saptamana se duse in ceata dupa atata asteptare. Sper sa fie bine de acum. Multumesc.