| anonim_5081 a întrebat:

Cum gsesc o intrebare sau un raspuns pe care le-am postat ca anonim?big grin

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai sus este "Cauta intrebari sau raspunsuri"....scrii din continutul intrebarii si iti va aparea acolo happy

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Raspunsul corect este mai jos... dar iti dau un sfat...incearca sa-ti gasesti un nickname care sa te reprezinte si vei vedea ca multi iti vor da mai multa atentie la raspunsuri si intrebari...si iti vei gasi mai usor pagina...