| BiancaBejenaru a întrebat:

Cand vreau sa pun o poza cu mine(pe TPU), mareste foarte mult poza.(pe un alt cont). Ma apropie foarte mult si nu-mi placesad.Adica...am o poza unde sunt eu, mai departe, dar ma apropie foarte mult, si mie se vede numai fata. Ce pot sa fac, ca imaginea sa fie mai indepartata?(am programul photoscape, daca e nevoie)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Micsoreaza poza asa cum este ea in Paint! Fa-o de 400x400 daca este patrata sau 300x500 daca este dreptunghiulara si apoi incarc-o pe TPU. Bafta! Daca nu stii sa o faci lasa un private mesage!