| browneyes99 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din copilaria voastra? indiferent unde s-a intamplat, doar vreau sa aud niste intamplari haioase ca sa mai rad si eu un picwinking... cea mai amuzanta intamplare primeste funda si restul votwinkingaveti incredere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, in primul rand, era o zi de 13:
M-am trezit ca vecinii faceau galagie pe la 5 dimineata;
perusul meu a iesit din cusculita, si am stat 30 minute sa il prind
n-aveam gaz, deci 0 apa calda + 0 mancare calda
bun. ajung la scoala, am luat 6 la mate si 8 in teza la mate
ajung acasa, cand constat ca am pierdut 1 leu pe drum;
acasa, ma uitam la un episod nou de la un desen animat parca. cand era faza mai tare, s-a luat curentul
seara, pe la 8, iar s-a luat curentul, deci am facut tema la "lumina" lanternei laughing.
Mentionez. Era o zi de 13...

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Buna! Sunt chiar foarte multe, dar am sa-ti spun cateva in care au ras ceilalti de mine, si unele in care am ras eu de ei (foarte tare)!

1. Eram la ora de istorie, ora cea mai oribila, pentru ca profesorul e intamplator si directorul scolii, e foarte sever, ne pocneste deseori; e cam tampit omul, dar. e destept! Era liniste in clasa, toti copiii scriau ceva din carte. Deodata suna un telefon care suna cam asa:,, Bai futu***e, raspunde naibii la telefon in psda matii! Raspunde tampitule! Raspunde!''
Deci m-am prapadit de ras, directorul stii ce i-a facut copilului ala, vai,. nici nu iti povestesc ca ai sa te ingrozesti! I-a scazut un punct la purtare si i-a tras niste palme zdravene!"' (scuze pentru cuvintele obscene, dar asa suna! )

2. La ora de engleza, avem o profa care pare o pitipoanca mare de tot. A venit intr-o zi cu o fusta scurta la scoala, un top stramt si colanti+ tocuri. Si ba! Nu ai sa ma crezi! S-a dus la tabla, si s-a agatat cu fusta intr-un cui, apoi a tras si i s-a rupt fusta baa! I se vedeau bikinii!
Femeia aia a murit de rusine, dar noi am ras extrem de tare! Baietii nu mai puteau cand i-au vazut fundul (era si frumoasa )!