| Maria1300 a întrebat:

Care au fost cele mai haioase intamplari din copilaria voastra pe care le-ati facut? Ce năzbâtii ati facut?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am inclinat un stalp cu Dacia, la 15 ani. Asta a fost cea mai mare prostie... De fapt, doar cea mai mare prostie cu consecinta pe care am facut-o. Dacia fusese vopsita de doua luni.
Am facut multe prostii in adolescenta, cu care insa nu am fost prins.
Pe la 13 ani mi-a curs benzina din motor, in fata magaziei (intr-un spatiu de 1m intre doua constructii de lemn), din inteligenta specifica varstei i-am dat foc... Ardea o flacara mai inalta de juma' de metru, am turnat apa si a inceput sa se imprastie mai rau focul. Asta se putea transforma intr-o prostie cu consecinta mai mare decat intratul cu Dacia in stalp.
Pe la 2 ani am spart o vitrina prin casa, si pana pe la 4 ani desfaceam prizele din perete, daca nu eram supravegheat.
In general, am fost un copil cuminte.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ar incapea pe serverul TPU daca le-as insira aici... big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Am căzut dintr-un copac.
Am înghițit parfum.
Ascundeam mâncarea sub pat.
Nu mai știu.

| Elena9328 a răspuns:

Am scos cenușa din soba și am împrăștiat-o prin toată casa. Și nu era că acum cu mop, cu alte chestii. Era mama sa facă infarct. Am luat toate hainele de pe culme și le am pus în noroi, cică le spăl și eu că mama. Săraca femeie a muncit o grămadă să le spele. Fiindcă în ', 96 nu prea erau bani, nu și permiteau să și ia mașini de spălat. Am spart bibelouri, și încă câte n am făcut la 4 ani rolling on the floor).

| Samariteanul a răspuns:

Am intrat in subsolul blocului unde erau niste usii micute.La iesire, pe partea cealalta erau 5 copii care ne asteptau, iar noi traversam tot holul ala intunecat.Cred ca am ramas traumatizat, pentru ca si acum imi amintesc usitele alea mici, ca de spiridusi.Am trecut vreo 6 prin coridorul ala intunecat cu lanterne si dupa am iesit afara in fuga pentru ca unul dintre noi a tipat ca prostul si ne-a speriat pe toti si ne-am despartit pe coridoare...a fost groaznic in bezna si umezeala aia+ca toti urlam din diferite partii. Dupa n-am mai intrat niciodata acolo si acum toti suntem mari si abia ne mai salutam pe strada.

| Kyttynna a răspuns:

I-am turnat acetona in gelul de par al verisoarei mele. Nu s-a prins!