| Puffy_1082 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare petrecuta la scoala? Faceti'ma sa rad. Funda pentru cel mai amuzant raspuns.

4 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Stiu ca suna stupid dar la noi am ras cu lacrimi! Cea mai amuzanta intamplare a fost atunci cand nu stiu cum naiba, colegamiu si-a bagat picioarele pe sub banca si s-a blocat acolo! A venit profu' de mate si a tras de el pana l-a scos de acolo! Doamne ce am mai ras...

| cryna a răspuns:

Clasa a 9hee hee ora de romana cand clasa rasuna de telecomandatii cu "nu stiu nu stiu nu stiu " si profu` de rom inchideti telefoanele laughingnoi eram pe jos de ras

| DracusorImpielitat a răspuns:

Cand faceam sport pe terenul de afara un coleg s-a suit pe poarta de fotbal, si si-a agatat pantalonii, si chilotii cand a incercat sa sara. lesinam de ras

| LikeMe a răspuns:

Eu am copii nebuni in clasa a 6 la dezbracat pe unu mai mic pe holrolling on the floor) sau unu ia pus piedica la profa de mate si era sa dea cu capu de catedra ce oameni doamne de abia astept sa scap de eilaughing