| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care a fost cea mai stupidă întrebare (din punctul vostru de vedere) și vă doreați să o puneți pe TPU doar că v-ați răzgândit sau reformulat?

8 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba explică:

Întrebarea mea cea mai stupidă ar fi asta big grin

| Endoryus a răspuns:

De ce sunt fetele/femeile rele?
Intrebarea in sine e stupida. De ce? Ele nu sunt rele, asa sunt ele. E in ADN-ul lor laughing

| Hammurabi a răspuns:

De ce sunt fetele/femeile așa bune? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu sunt toate fetele/femeile ca si caste? laughing

| 1Me9 a răspuns:

Hmm, am vrut sa vorbesc despre tulburarile mele de comportament dar si despre cele pe fond sentimental.Suna ceva gen,, de ce nu pot sa fiu ca toti ceilalti". Crede-ma, e destul de greu, dar rezolvarea e undeva mai departe decat raspunsul unor straini, cred ca tine strict de mine si de asta am zis sa nu o public.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum e caste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Dupa intrebarile care le pune se impotriveste "-adn unui" ei pentru simplu fapt ca a citit niste carti laughing

Ca persoana, nu stiu, nu cunosc.

| HadesSs a răspuns:

De ce admit adminii de pe TPU atatea intrebari tampite?