| Lavy_4392 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, din punctul vostru de vedere... "Ce-si doresc femeile?" happy

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Nici ele nu stiu ce'si doresc, de multe ori isi dau seama dupa ce pierd si e tarziu

29 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Isi doresc un barbat care sa le fie pe plac din orice punct de vedere. Vor un barbat manierat, stilat, unul care sa aiba incredere in el, sa fie original, sa aiba simtul umorului dar sa stie sa fie serios, unul care stie sa isi asume responsabilitati. Vor un romantic, dar sa fie si pasional. Vor pe cineva care sa le faca sa uite de toate problemele si sa se simta cu adevarat iubite si rasfatate. Nu conteaza neaparat banii de multe ori, desi impresia e alta. Iti spun ca daca ai aceste calitati orice femeie te vrea atata timp cat ai un job stabil, chiar daca nu e extraordinar de bine platit. Conteaza sa ai un farmec al tau, sa fii unic, sa fii creativ si sa stii cum sa te comporti in orice situatie. Trebuie sa stii cand sa fii copilaros si cand sa dai dovada de maturitatea cu care esti inzestrat.

| elena a răspuns:

Ai bani?
Atunci nu-si mai doresc nimic.

| MisterKat a răspuns:

Nici ele nu stiu ce vor. Cred ca mai stii reclama aia de la Magura, in care erau vreo 4 tipe si discutau, una zicea asa:" vreau sa fie dur si sensibil in acelasi timp", cum?! Numai voi, fetele intelegeti cum...
Nu stiti nici voi ce vreti, nu sunteti hotarate! Multe fete isi doresc bani, avere, lux iar altele doar iubire.

| Malvina24 a răspuns:

Dragoste curata, sentimente sincere si respect insa in zia de azi 80%din ele vor bani, masini, bijuterii! orice de pe urma baietilor! Sfatul meu:''apreciati iubirea! banii se duc!''o seara minunata!

| sergiu a răspuns:

In general isi doresc sa fie iubite si respectate, fara sa mai pun si celelalte conditii la numaratoare. Chiar si cele care umbla dupa bani, in adancul lor simt ca vor sa fie iubite, doar ca nu le prea pasa. Puterea banului este mai mare decat puterea lor de a alege iubirea pe primul plan. Sunt mai multe categorii de femei, fiecare din categorii dorindu-si altceva. Cu toate astea mai cred ca un procentaj cam prea mare de femei, nu stiu niciodata ce vor de fapt, au doar o idee vaga si apare ceva nou tot timpul... happy

| hamsterx a răspuns:

Eu cred ca doar femeile stiu ce vor, barbatii inca se mai intreaba big grin

| andreea4ever a răspuns:

E buna intrebarealaughing

| andreea4ever a răspuns:

Soro

| Pho3nix a răspuns:

Hehe... ele vor multe.laughing

| OnWeed a răspuns:

Buna intrebare...Pai banuiesc ca unele isi doresc sa fie iubite, iar altele isi doresc bani, case...adica sa fie bogate, nu conteaza alaturi de cine thinking

| misiik a răspuns:

Cate putin din fiecare, sau vor mai nult folosind arma secreta.

| doar.eu a răspuns:

Ce isi doresc femeile de la un barbat (la prima intalnire) :

1. Sa arate bine

2. Sa fie fascinant, sarmant

3. Sa aiba stare financiara buna

4. Sa fie un bun ascultator

5. Sa fie inteligent, spontan

6. Sa fie in forma

7. Sa fie imbracat cu gust

8. Sa aprecieze lucrurile fine

9. Sa fie plin de surprize

10. Sa fie un iubit ingenios si romantic

Ce isi doresc femeile de la un barbat (cand au 32 de ani)

1. Sa arate placut (de preferinta cu par pe cap)

2. Sa fie atent, amabil (sa deschida usa masinii, sa ofere scaunul)

3. Sa aiba destui bani pentru o cina placuta

4. Sa asculte mai mult decat vorbeste

5. Sa rada la glumele mele

6. Sa transporte sacosele de la bacanie cu grija

7. Sa aiba macar ceva atragator

8. Sa aprecieze o masa bine gatita acasa

9. Sa-si aminteasca date de nastere si aniversari

10. Sa caute romantism macar o data pe saptamana

Ce isi doresc femeile de la un barbat (cand au 42 de ani)

1. Sa nu fie foarte urat (poate fi chel)

2. Sa nu porneasca pana nu urc in masina

3. Sa-si permita uneori o cina in oras

4. Sa fie atent cand vorbesc

5. Sa-si aminteasca usor punctul culminant al bancului

6. Sa fie in forma suficienta pentru a rearanja mobila

7. Sa imbrace o camasa care sa ii acopere burta

8. Sa nu cumpere sampanie cu dop filetat

9. Sa-si aminteasca sa aseze colacul toaletei dupa folosire

10. Sa se rada in majoritatea weekend-urilor

Ce isi doresc femeile de la un barbat (cand au 52 de ani)

1. Sa-si taie parul din nas si din urechi

2. Sa nu ragaie in public

3. Sa nu prea aiba grija banilor

4. Sa nu se trezeasca din somn cand o sterg de-acasa

5. Sa nu repete bancurile de prea multe ori

6. Sa fie in forma sa se ridice din pat in week-end-uri

7. Sa imbrace de obicei sosete la fel si lenjerie curata

8. Sa aprecieze o cina buna la TV

9. Sa-si aminteasca numele meu la ocazii

10. Sa se rada in unele week-end-uri

Ce isi doresc femeile de la un barbat (Cand au 62 de ani)

1. Sa nu terorizeze copiii mici

2. Sa-si aminteasca unde e baia

3. Sa nu ceara bani multi pentru.intretinere

4. Sa nu sforaie tare cand doarme

5. Sa-si aminteasca de ce rade

6. Sa fie in forma sa se ridice singur in picioare

7. Sa imbrace de obicei aceleasi haine

8. Sa-i placa mancaruri usoare

9. Sa-si aminteasca unde si-a last dintzii

10. Sa-si aminteasca ca e week-end

Ce isi doresc femeile de la un barbat (cand au 72 de ani)

1. Sa respire

2. Sa nu uite de wc
laughing)

| remusinho a răspuns:

Depinde...nu toate vor acelasi lucru... unele vor un baiat care sa le iubeasca, un suflet pereche, in timp ce altele vor bani, masini, case, etchappy

| gabryel a răspuns:

Femeile isi doresc un baiat cu banii, dotat, si prost, sa nu isi dea seama cand este inselat.

| buburuzaucigasa a răspuns:

Safie
'ceva' intre ea si un barbt dar mai mult in eawinking

| ByLoREDaN a răspuns:

Eu eram convins ca nici tu nu sti ce vrei dar vad ca sti sad desi nu cred ca esti sigura big grin. Oricum, in general vor aceleasi lucruri ca baietii.
Baieti Gay - Fete Lsb
Fete care cauta aventuri - Baieti care cauta femei de o noapte
Fete pe interes ea 20 ani el 50 - Baieti pe interes el 21 ea 42
Fete care vor sa fie iubite, crezute, ascultate, intelese; sa primeasca atentie, sa fie facute sa se simta importante, sigure de ce au langa ele... etc blablablabla.
Baieti care vor acelasi lucru de mai sus.
Fete care stiu ce au vrut ieri desi au ales gresit, baiet care nu stiu ce au vrut ieri dar au ales bine rolling on the floor si tot asa.
Desi cred ca, le vor PE TOATE.

| Lavy_4392 explică:

Dau funtitza celui care stiewinking:*:*

| Lavy_4392 explică:

Dawinking

| daminushh a răspuns:

Femeile trebuie iubite, nu intelese! big grin

| cristian_5654 a răspuns:

Nu prea ma lasa sa public ceea ce vor fetele. Dar din punctul meu de vedere nu cred ca am sa inteleg niciodata ce vor femeile. versus_cstrike@yahoo.com

| VladDu a răspuns:

Sa fie frumoase 4 everlaughing

| dan11 a răspuns:

Esti sigura ca stii raspunsul la intrebare?

| pacman a răspuns:

Sincer... habar nu am ce e in capul lor!

| poluarect a răspuns:

O intrebare ce va pune pe ganduri si pe voi femeile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu nici ele.de unde sa stim noi? tu stii ce vrei? habar nu ai, fiindca daca iti ofera cineva totul, nu ai fi multumita. fiindca intotdeauna vei crede ca meriti mai mult.

| blunts a răspuns:

Buna intrebare...habar n-am

| Mariusrap91 a răspuns:

"Femeile vor ****, bani si bautura,
Bani nu le dam, bautura-si cumpara"laughing
Din punctul meu de vedere femeile vor prieten cu multi bani (cam toate in ziua de azi), sa arate bine, sa fie bun la pat, sa fie "boss in the city" si sa fie iubite etc. Cam pre multelaughing.

| CristianRacu a răspuns:

Unele fete vor sex de la baieti altele dragoste sau banii de la baieti

| dragan_2131 a răspuns:

Femeile doresc uneori ceace baieti nu le pot indeplini