| JustMeNck a întrebat:

Care a fost cel mai straniu lucru care vi s-a intamplat? :-s sad

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

A gasit tatal meu o pereche de cercei de aur, nu ii purta nimeni de acasa, si, din greseala, bunica-mea mi-a aruncat cerceii mei de aur, cei de la botez, in jur de 2, 5 grame fiecare. Pe atunci credeam ca e vreo forta divina laughing, reglare de conturi, acum stiu ca nu e, dar tot e dubioasa treaba.
Ce buni erau acum, am inteles ca e scump aurul. laughing

| StylesGeorgiii a răspuns:

Hmm... thinking Cand am vazut un film de groaza si cand m-am operat :3

| ElvySweet a răspuns:

Nu am avut parte de lucrurii stranii.