| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Sal o intrebare... ce a fost cel mai straniu lucru care vii s-a intamplat please... dau fundita si vot.big grinsincer scuze categ.

Răspuns Câştigător
| AngiFmss a răspuns:

Bunabig grin

Nu cred ca este ceva straniu dar o sa zic:

Intr-o zi eu cu doua prietene de-ale mele am mers intr.un parc!

Eu am luat`o inainte iar fetele mergeau mai incet. mergeam ce mergeam si deodata se repede** un caine cam furios la mine.cam ciudat este ca dupa ce a evnit cainele acela dupa mine au venit inca 2 dupa prietenele mele. Norocul meu /al nostru/.era ca in fata mea era o masina veche, asa ca ma`m urcat repede si le-am ajutat si pe cele doua prietene alea mele sa se urcelaughing asa ca am ajuns toate pe capota unei masini ''Dacia''rolling on the floor)... Apoi au venit niste femei si ne-au ajutat sa scapamm de cainiwinking

Nu este ceva "straniu" dar avand in veedere ca noua 3 ne era foarte frica de caini.Am luat`o asalaughing Ca ceva "Straniu"

2 răspunsuri:
| AngiFmss a răspuns:

N`ai pentru celaughing

Si appwinking mersi pentru FunditsSalove struck!

| ღViS3CoLoRaT3ღ explică:

Chiar ca nu e straniu dar e amuzant...laughingmersi pentru. ca m-ai inveselit.laughing