| Darkus a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva straniu? daca da spunetmi.

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Cand eram mai mic auzeam in perete un racait si un ticaitwinking. Dc ai pus intrebarea?tongue ai avut vreo peripetie si nu ai curaj sa zicilaughing?

| Biencush a răspuns:

Da.Sa am impresia ca am mai fost intr-un loc, desi e prima data cand il vizitez, sau sa am senzatia ca am mai trait undeva-candva anumite clipe sau senzatii din viata mea. E acel Deja-vu!

| laviflower a răspuns:

Pai eram la bunica mea cu o verisoara si parintii ei.Stateam pe un capat de fotoliu si dintr-o data m-a apucat ceva de picior. M+am speriat si ma balanganeam...Pana la urma mi-a dat drumul.Toata lumea s-a uitat sa vada ce e sub fotoliu, dar nu era decat praf.Straniu,nu?