| pau1 a întrebat:

Care a fost în Insula Creta? V-a plăcut? Este frumos? Aţi avut ce vizita? Cu ce impresie aţi rămas? V-aţi mai duce odată?

4 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Ceti pasa?

| Cryssbest a răspuns:

In Grecia intotdeauna ai ce vizita, pentru ca Grecia este intotdeauna mai mult decat te astepti! Daca iti plac palmierii, iti recomand calduros Creta (5000, dispusi simetric). Peisajele sunt de vis:x
In Grecia ma simt mai acasa decat acasa. Si as merge acolo de "n" ori, unde "n" = infinit!
Exista oferta speciala pentru Creta pe www.lineablutravel.com, atat cu autocarul sau avionul cat si ca croaziera (se viziteaza mai multe insule, Creta fiind una dintre acestea).

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

laughing ce tare mymy laughing tongue
cred ca ca fain

| Andruta a răspuns:

Nu am fost, dar am auzit ca este foarte frumoasa, si ca intadevar ai ce vizita...peisajele sunt de vis. daca vrei sa vezi imagini uita`te pe net sau in videoclipul lui alex la melodia don`t say it`s over.