| lilith16 a întrebat:

Care a fost starea ta azi?

46 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aiurea

| lilith16 explică (pentru RAY):

De ce?

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Am uitat ca fiactului meu nu-i plac ouale, dar el mi-a reamimtit apoi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Buna, nu m-am degradat.
Dimineata imi era somn, m-am trezit la amiaza.
Merci de intrebare day dreaming

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M-am plictisiiiiiit pana la urechi si inapoi.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Vacanta asta));

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Minivacanta* pentru zilele astea +concediu iar.
Da' tu? Au trecut dracii? ((:

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Au trecut, m-a facut sa rad ceva chestie la care inca rad(((((((((: oricum, adult independent ce esti, succes cu concediul de care ziceai((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Student* independent.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Hmm, interesant, la ce esti student?

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

La... etc. Si urmeaza dezvoltare web. Dar cred ca ma las de cea din urma, ca mi s-a cam luat.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Mama ce aveam un feeling ca o sa zici ceva de psihologie, simteam după cat de calm esti((((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Asta e un hobby psihologia.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Filozofia si psihologia, pentru asta trăiesc, mai e si astrologia

| Celcestietot a răspuns:

Astazi dupa ora 00:00 a fost buna. Cufundat in intuneric total, stand in camera mea si realizand ritualuri XD.

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Aici avem ceva in comun, mai ales la ritualuri, de care faci?((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

De rugaciune catre Dumnezeu C:

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Ah, aici nu ne mai potrivim, eu fac alte ritualuri((((((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Da, dar tot avem in comun aceeasi activitate/practica XD. Nu conteaza ca este catre "altcineva".
Inca mai faci ritualuri pentru a atinge shape-shiftingul ca sa vi noaptea la mine cu glowing eyes :-))?

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Da, inca lucrez dar promit ca il termin eu

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Obligatoriu sa vi la mine la fereastra! Dupa ce vi noaptea, poate ne plimbam pe o alee intunecata la lumina becurilor stradale si discutam :-)))). Cine stie, ca sa nu murim de foame si de sete, poate ca o sa aduc niste Frutti Fresh si niste Porleo CCCC:

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Ce romantic(((((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Da stiu. Poate mai taiem si frunza la caini la propriu si la figurat XD. Poate ca din asta facem un ritual si aducem la viata Cerberul. Asa pentru tine, ca poate esti cu dark magicul :-))).

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Dadadaadda, apropo, la celălalt răspuns cand ai spus ceva de frutti fresh am citit, ca ai ceva fetish(((((((((: dadea cu virgula

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Hehehehe, mi se mai intampla si mie asta cateodata :-))). Parca isi schimba forma cuvintele sau isi dau pe modul vanish;-))))). Fetisul meu ar fi ca imi place sa citesc romane atunci cand... GLUMEAM, hehehehe XD XD.

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

32 de răspunsuri din care 80% ale noastre(((((: eu nu am fetish-uri((((((((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Hehe :-))). Nici eu nu pot spune că am. Probabil că mi-aș dori să țin o sabie în mana, să am o capa și un coif pe cap ca să mă simt că Leonidas.

XD

Apropo, dacă îți răspund mai greu să ști că nu îmi apar așa de repede comentariile tale.

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Nici mie nu imi apar, dar am o tehnica secretă, e micunelata secretă(((((((((: jk

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Haide că îți ghicesc tehnica. Intri pe alt browser și îți apar :-))))) hihihihahaha;-))))).

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Naaaah((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Atunci vreau și eu micunealta ta :-))). Bring her here girl :-))).

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Eh, e mult de explicat, noapte buna(: ma bag la hibernat

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Ok. Vise plăcute;-)! Sper sa te trezești din hibernat mâine :-)).

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

La fel((((:

| SilentRain a răspuns:

Stresată, a ta?

| lilith16 explică (pentru SilentRain):

Dimineata a fost ciudat, eram prost dispusă dar pe la amiază am vazut ceva chestie de am ras cu lacrimi si am revenit la optimism. Inca rad cand imi amintesc, jesus(((((((((((((:

| Sofer a răspuns:

Destul de buna. cu trezitul fu mai naspa dar imi beui cafeaua si imi reveni.

| LPCTSTR a răspuns:

Sincer, a fost una extrem dar extrem de neobișnuită pentru mood-ul meu zilnic, dacă stau să mă gândesc este prima oară când simt așa ceva.
Si acum o mai am... un fel de nostalgie combinată cu sentimentul de neputință, "abia aștept" și euforie.
Parcă stau încordat așteptând ceva care va veni abia peste câțiva ani...
Weird.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am fost și la o nuntă azi. Doar acolo m-am simțit pai „happy". Dar tot deprimată sunt.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceptabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starea de ebrietate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depresie

| SanL a răspuns:

Financiara, de spirit, solida-lichida-gazoasa?