| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost ultimul lucru care v-a facut sa zambiti astazi? happy

27 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Azi am zambit, de multe ori chiar, din diverse motive. Rad si eu cat mai pot. De saptamana viitoare, dupa proba la matematica mai ales o sa fie jale.

| T0T a răspuns:

Când mi-am amintit ce de rahat a fost la engleză azi.

| PasDeNom a răspuns (pentru T0T):

laughing e bine daca zambesti totusi

| T0T a răspuns (pentru PasDeNom):

Eh mai zâmbește omul. Nu are cum să fie veșnic trist.

| PasDeNom a răspuns (pentru T0T):

Asa e.

| OldSoul a răspuns:

Am vazut o imagine in care o fata isi aranja... (balcoanele) si toti (inclusiv fetele) se uitau le ea in aceea poza rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns:

o melodie

| Mayar a răspuns:

Sa fiu sincera, emoticonul de la intrebarea tahee hee

| PasDeNom a răspuns (pentru Mayar):

Si cineva spunea ca e greu sa multumuesti un om, dar uite cat de simplu poate fi sa-l faci sa zambeasca!

| Mayar a răspuns (pentru PasDeNom):

Hehe,asa-i!

| Sociopat a răspuns:

Am luat b2 la engleza. Ma rog, n-a fost natural ci din politete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

întrebarea ta happy

| PasDeNom a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci... Mai zambeste o data!
Încearcă odată o metodă nouă. Nu te costă nimic şi totuşi e eficientă: zâmbeşte. Această metodă porneşte din inima omului, este vorba de zâmbetul care vine dintr-o pace interioară, din bucuria unei inimi bune. Acest zâmbet îl face frumos pe fiecare om.

Phil Bosmans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O mata care s-a speriat de ceva (cred ca nici ea nu stie de ce) si era sa nu nimereasca pe unde sa fuga. Da, sunt sadic uneori si nici nu-mi plac pisicile.

| PasDeNom a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne, pana la ajunge sadic mai este...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câinele meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta :
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......2a75e2.jpg
Dar ziua doar ce a inceput, deci mai e timp sa " colectionez " chestiute care sa ma faca sa zambesc, pana si gandul ca am budinca in frigider ma face sa zambesc.thinking

| spiridus25 a răspuns:

Cand mi-am auzit melodia preferata.

| vaporwave a răspuns:

Cand cineva mi-a spus "succes", heh
Nu e mare lucru, dar venind de la persoana potrivita in momentul potrivit, e altfel

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Intrebarea ta m-a facut sa zambesc si am mai zambit cand mi-am amintit de o persoana draga.

| geamanuaddy a răspuns:

Faptul ca am vazut o raza de fericire pe chipul unui om neajutorat atunci cand i-am intins o mana de ajutor. Este cea mai mare bucurie pe care o pot avea si pe care o pot oferi: aceea de a ajuta si asta ma face sa zambesc.