| Silvia78 a întrebat:

Care ar fi cel mai frumos cadou pentru cea mai buna prietena? Eu si inca o colega ne-am gandit sa ii facem un jurnal al vietii ei de cand ne cunoastem si pe prima pagina sa ii scriem toate fazele frumoase din viata ei. Dar pe 1 iunie cand e ziua ei si in acelasi timp ziua copilului sa ii facem o petrecere surpriza! Am luat totul din timp! Credeti ca este o idee buna?

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Este o idee geniala, merita pusa in aplicare... cred ca daca te-ai gandit la asa ceva esti o prietena minunata

NU ezita, faceti-va planurile si va iesi totul bine. Crede-ma daca iti mentii ideea o sa iasa o petrecere grozava, de milioane!
bv tie