| analia0103 a întrebat:

Am nevoie de o idee de surpriza pentru cea mai buna prietena a mea! Dar ceva care sa il fac eu, de ex. ea a facut ca un fel de jurnal pentru noi doua in care sa scriem.

Ar trebui ceva care sa il pot face eu singura si sa ii placa foarte mult :X

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un album foto imens in care sa puneti cate o poza cu voi doua in fiecare luna.

| ElectronicSound a răspuns:

Fa si tu ceva de genul, un jurnal cu amintiri sau un panou (din carton, invelit in hartie creponata) pe care sa pui poze cu voi doua, mesaje funny, din astea, care sa o inveseleasca.