| lumy4u a întrebat:

Care ar fi primul lucru care l-ai face daca ai fii invizibil pentru o zi?

10 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

As speria de moarte persoanele care imi sunt asa de " dragi " apoi as jefui o banca laughing)

| Wolfszeitt a răspuns:

Aș tortura o anumită persoană până la penultima suflare și apoi m-aș juca cu părul lui Blake din Workaholics.batting eyelashes

| zurick a răspuns:

As fi cosmarul persoanei pe care o urasc cel mai mult...

| greyhound a răspuns:

M-as admira in oglinda

| Grimmjow69 a răspuns:

Hmm.
Nu-mi vine nici-o idee.
Nush.as jefuii o banca.laughing)

| andrei1237 a răspuns:

I-as spiona pe Bianca Dragusanu si pe Victor Slav.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

As face multe lucruri interesante

| PainMax1985 a răspuns:

Nu as jefui nimic pentru ca atunci nu as avea nevoie de bani, cred ca m-as urca in primul avion catre New York happy A daca e doar pentru o zi, as face in asa fel sa iasa numerele care vreau eu la loto, sa vezi cum ar sari bilele care trebuie din urna laughing

| PisycutzaTa a răspuns:

As speria lumea..care me enerveaza laughing)

| angi9 a răspuns:

Eu as merge las speria pe vrajitoare si las obliga pourma sa faca o vraja sa ma pastreze invizibila!