| banzicarul a întrebat:

Care are experienta in obiecte vechi? Deoarece am gasit in podul casei niste obiecte care seamana cu dopul unei sticle de vin dar capetele sau in interiorul lor este ceva de culoare ROZ ( nu ii lichid, ii un fel de piatra roz, habar nu am ). Care ma ajuta si pe mine sa descopar o eventuala avere big grin. Dau si lui jumate.Cum putem sa luam legatura? Multumesc

2 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Posteaza niste poze, poate va stii cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate eventuala avere e vreun eventual exploziv de pe vremea razboiului.Au mai patit-o si altii.