| Ammy_7377 a întrebat:

Care are petarde, artificii etc pentru revelion? De care?[Cum arata...]
[Bucuresti sector 3]

3 răspunsuri:
| ina a răspuns:

Sunt interzise, si nu cred ca cineva risca sa faca public lucrul acesta pe un site.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor de cine mi-ar fi frica sa spun ca am cumparat de 300 euro pana acum, artificii care pocnesc pe cer, rachete de 5 culori diferite, 40 cutii mici, 10 cutii cu 3 focuri, 4 cu 5 focuri, tuburi albastre, si tun cu bile, si urmeaza sa luam mult mai multe. Cunoscatorii stiu unde vom posta si filmari! Ca zona va pot spune doar atat : Dristor, vom avea peste 160 db pe raza de 100 metri! Succes tuturor. Daca vrei cu adevarat artificii petarde etc, poti gasi in foarte multe locuri chiar si in sectorul 3, okazii este plin etc... pietze... chiar si intr-un parc din sec 3 happy

| ANONIMm2K18 a răspuns:

Am o intrebare pentru cel cu raspuns anonim! Cam unde la dristor? Se poate si azi 24.12. 2015? Astept raspuns.