| Invictusman a întrebat:

Care credeți ca e cea mai frumoasa fata de pe TPU?
Aveți un top? big grin
Mie îmi place cum arata caste și userul misssuvius aka swae era/este foarte frumoasa, chiar e nașpa TPU fără ea.
Cred ca și Floresdemayo este o fata super drăguță daca chiar e poza ei, sunt sigur ca are niște ochi frumoși dar o făcut poza cu ochii închiși (i dont know why.)

63 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Simpatica intrebarea si amuzanta, aveti grija fetelor. Nu am ce comenta de ele, arata bine amandoua, dar mai important decat fizicul e modul cum gandesc, cum sunt ca persoane, fizicul vine ca un bonus. Un top nu stiu sa fac pentru ca nu stiu cum arata majoritatea, e alegerea lor ca nu au poze, nici nu ar trebui sa se arate aici. Sunt convins ca amandoua au fost inainte foarte injurate cand n-aveau poze cu ele, apoi brusc au devenit ''apreciate'' pentru cum arata, nu pentru cine sunt.

Sunt cateva de aici la care sunt curios cum arata, dar atata vreme cat nici eu n-am poza nu-mi permit sa le cer, mai bine raman cu curiozitatea si atat. Le asociez oarecum raspunsurile si feminitatea emanata cu fizicul sau vocea pe care mi le imaginez la ele dar de multe ori nu se ''pupa'' )))).

Acum randul fetelor pentru un top al baietilor, 99, 99 n-avem poze, deci ar fi liniuta intr-un top.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Eu am avut poze cu mind dar un psihopat mi le-o salvat și le-o pis la o întrebare când ma legam de mutra unui user laughing e aiurea sa îți pui poze printre atâția hateri de aici și dubioși.
Da, asa este, contează și alte caracteristici.
Caste zicea ca aia s-o apucat de Only fans laughing
Cred ca și silentrain e frumoasa dar păcat ca nu își pune poza cu ea sa o admiram puțin.
Dacă își pune poza cu ea îmi pun și eu big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Imi amintesc cand aveai poza cu tine, te-ai expus aiurea printre astia pe aici. Aia e toata panarama, oricum ai arata tot se gasesc unii sa te judece, oamenii de obicei judeca dupa starea de spirit, gen daca ei se simt bine ''ooo, ce bine arati, ce imi place de tine'', daca au frustrari incep cu d-alea ''ce ochi ai, ce nas ai, ce fata de impins vagoane ai'', oamenii sunt ciudati de fel.

Silent e frumusica, am vazut-o, se subestimeaza aiurea.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Sincer ala chiar îmi spusese ca:nu suntem toți la fel de chipeși ca tine rolling on the floor cred ca știu cine era nu dau numele ca îmi sap eu singur groapa. Nu s-o luat de fizicul meu chiar ma complimentat, m-am simțit îngrozitor ca ma luasem de mutra acelui băiat, săracul și-o scos poza imediat.
Cum arata silent e blonda cu ochi albastrii cum îmi place mie? Sau verzi? happy
Unde ai văzut-o la cutremurul din 77? big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Iti dau un pont, e bruneta cu ochii verzi, mai mult nu zic.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Păcat. Credeam ca e blonda.
Și gusticel cum arata? happy

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Gusticel? ochelari, aparat dentar, 1.65, e satena, mustata si par la subtrat...

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| Invictusman explică (pentru DoarBogdan):

Fără caterinca man care ți se par cele mai frumoase fete de pe TPU?

| Simpatic a răspuns:

Exact cum a spus wildthing nu ai de unde sa stii care este cea mai frumoasa, poate ca cele mai frumoase nu au poze de profil sau au avatare...
Era o domnisoara din Bsarabia care arata provocator dar nu-i dau numele, nici nu cred ca mai are cont aici.
Dorotheea cum ai banuit nu erau pozele ei ci folosea pozele unei alte fete posibil una din strainatate, nu inteleg tipul asta de ce ai pune poze cu altcineva in fine.

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Boss dă-mi un sfat și la ultima întrebare cea cu casierul ala ca numai pot de nervi îmi vine sa merg peste el da mi-o zis soră-mea sa ma calmez.

| Simpatic a răspuns (pentru Invictusman):

Am vazut acel topic dar nu am avut un raspuns, numai sunt fan agresivitate de cand numai sunt in clanuri. Pe de alta parte amandoi impartasim aceeasi ciuda fata de tigani si nu-s neaparat rasist cand le zic pe nume, asa se numesc.
Pe de alta parte iti dau un raspuns la ceea ce ai zis ca ai pus candva poza cu tine, nu este indicat pe acest site acest lucru fiindca aici exista o multime de cacati de oameni la propriu care se ascund in spatele unui monitor si te judeca sau jignesc fara motiv, am intalnit o multime de astia, de asta am si o caruta de fraieri la ignore ca ma saturasem sa ma injur si fiindca daca i-as fi intalnit i-as fi calcat in piciore cu siguranta, fierbeam neputand sa fac asta neavand de unde sa-i iau...astfel ca ciuda si enervarea duc la frustrare iar frustrarea distruge psihicul.
Cred ca esti userul acela (scuze eu nu retin nickameurile) care ziceai ca ai aceste dereglari psihice ca ai avut odata o problema cu un tigan daca nu ma insel.
Sper sa nu fii in schimb unul cu care am avut polemici, eu banuindu-te a fi acel user care mi-a zis candva ca sta in curte cu politie, cand i-am zis ca-i aflu ip-ul happy poveste mai veche...pe ala am ciuda ca vorbea aiurea tare desi eu am vrut sa-l ajut cu sfaturi, suferea ca si noi de depresie.
Vezi tu violenta nu este buna.
Si eu am fost agresiv si mai sunt, cel mai adesea cand sunt sicanat sau mi se greseste in trafic, am avut multe probleme cu legea si multe nopti cand nu puteam sa dorm pentru ca imi era teama sa mai ies din casa la prostiile pe care le-am facut fara sa gandesc.
Violenta nu este buna!

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Nici eu nu înțeleg, dar e sub anonimat și na fiecare poate sa pună ce poza vrea și cu cine vrea.

| Invictusman explică (pentru Simpatic):

Pai nici eu dar ce o făcut casierul ala nu e frumos deloc mai ales ca sunt client fidel de atâția ani acolo și niciodată nu am facut scandal, erau doua persoane înaintea mea aducă nu îl durea mana sa îmi scaneze și mie doua produse, nici 50 de secunde nu dura și spune ca la doua persoane le scanează doar asta după ce ma văzut pe mine la rand, pai sa nu îl scuipi în ochi? Cred ca era Roman și ca și Romanii sunt idioți nu doar Țiganii, ala e nesimțit, se comporta și cu oameni bătrâni aiurea, pana nu își găsește nasul nu se astâmpăra.
Nu este buna de aia ma întreb sa mai duc acolo sau nu, dar eu man daca sunt luat de fraier nu pot sa stau cu mâinile în buzunar scuză-mă dar nu permit asa ceva.
Soră-mea mi-o spus sa ma calmez sa nu mai duc o săptămână doua acolo ca știe de ce sunt în stare.
Am fost liniștit o viata întreaga, de când m-am îmbolnăvit de anxietate vad ca unii ba ma bârfesc ba ma ia peste picior, crede ca daca am anxietate sunt fraier.

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Bravo. De el îți place? happy

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Da,e gospodar și mă topesc după privirea lui șuielaughing)

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

happy ce dur
Silent spartana :*
Razi tu razi dar poate îl cauți cu patul după ce se stinge lumina rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

E prea greu patul, sa merg cu el in spate
Iau un topor e mai comod big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Hihi ești un fel de leatherface varianta feminina.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Doamne ferește laughing))
Torn agheasmă in cap și-n cafea

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu există fete pe TPU

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Atunci nu există nici băieți. Există în primul rând oameni, însă s-au cam inversat rolurile în ultima vreme băieții devenind fete, ele devin băieți, atât la propriu cât și la figurat.

| wildthing a răspuns:

laughing De parca poti sa stii cine se ascunde in spatele fiecarui profil!

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Asa e. Dar tipa asta chiar și-o pus poza cu ea, nu trebuie sa ma crezi pe mine întreabă unii useri

https://www.tpu.ro/utilizator/acgkxz

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Chiar daca unele persoane si-au pus pozele lor, majoritatea nu au facut-o, deci nu se poate face un top relevant. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Mai era Dorotheea o tipa foarte frumoasa dar nu știu daxa era poza ei cea pe care o avea la profil, cred ca folosea poza altei fete.
Dar misssuvius aka swae chiar și-o pus poza cu ea.
Și Floresdemayo are poza la profil nu știu dacă e ea dar se vede ca e o tipa hot.

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Asa este, mai degrabă vezi poze la unele usere care intra mai rar decât la cele active care le vezi zilnic pe aici.

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

De ce nu incerci sa conversezi in privat cu ele, poate sa faceti schimb de adrese de feisbuk sau insta si astfel te edifici. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Sunt timid, asocial, nu ma dau ceea nu 's ca alții, la gagici am fost tare pe poziție și aveam noroc ca aratam bine (aratam, vorbim de trecut) cuceritor nu consider ca am fost vreodată, am avut noroc ca aratam ca un fotomodel dar depresia mi-o dat temelie și sedentarismul, praf m-au făcut, și moartea părinților, dar nu asta e subiectul, ci care credeți voi ca sunt cele mai frumoase.
Sunt multe care aveau poze dar s-au lăsat de TPU.
Eu sunt cu psihiatria cu psihologia nu ma consider casa nova la femei, sunt timid, nu ma dau ceea nu sunt, e posibil sa greșesc, dar depresia nu ma lasă să trăiesc oricum, de abia ma pot da jos din pat, mi-o luat toată motivația, energia, interesul, ambiția, vorbim de 17 ani de depresie nu de câteva luni.
Am încercat dar unele sunt speriate de bombe sau sunt timide și fac pe aici pe bad girl, nu sunt interesate de relații astea de pe TPU, asta nu e site de matrimoniale ci platforma de întrebări și răspunsuri Q&A

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Si totusi, daca ai pus o asemenea intrebare, ai avut tu un scop...sa le provoci, poate vreuna dintre ele sa devina curioasa, sa vrea sa discute in privat si cine stie, poate sa iasa chiar ceva mai mult pe mai departe. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

rolling on the floor tu deja ma vezi căsătorit.
Nu vreau sa le provoc, întrebarea e valabila și pentru fete nu doar pentru băieți, nu vreau sa par misogin happy

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Eu sunt convins ca intrebarea a fost de fapt doar pentru fete...adica eu, daca as fi pus o asemenea intrebare, chiar daca parea adresata tuturor, in realitate nu m-ar fi itneresat raspunsurile baietilor, ci doar ale fetelor. laughing

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Ar trebui sa avem distincția pentru cea mai frumoasa fata de pe TPU (The Queen) și pentru cel mai frumos băiat (The King) ar fi palpitant, tot atunci sa se facă aceasta distincție când se alege userul anului laughing

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Si sa se dea si un bal in care sa se aleaga regina si regele. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

rolling on the floor ar aduna TPU persoane, ar magnetiza oamenii ca fata aia Izabela când nu știu care persoane a invitat de ziua ei, era de fapt o greșeală, eroare i think.
Oricum TPU s-o transformat într-un site de amor laughing

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Nu stiu in ce s-a transformat, pentru ca eu am revenit pe aici de curand, dupa ce n-am mai intrat multi ani. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Aaa ma miram eu de ce dai răspunsuri asa magistrale, ești un user vechi big grin
"Era Oldies but goldies" laughing)

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Eh, "oldie" da, am fost coleg de liceu cu Burebista (el era cu un an mai mare), dar "goldie"? ...nu stiu! happy Cat despre raspunsurile magistrale, esti prea dragut! happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Da, dai răspunsuri bune și tot odată amuzante nu știu, de multe ori am ras când ți am vazut răspunsurile.
Tu fără sa te forțezi obții funde sau răspunsuri apreciate de editori laughing
Cred ca și beat daca ai întra ai da răspunsuri mai utile decât mulți useri de aici, tu ești genul care nu sta prea mult pe gânduri, rasounzi prompt și cu multa ușurare.
Vad ca nimeni nu o răspuns care i se pare cea mai frumoasa fata sad

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Multumesc frumos, dar esti prea generos in aprecieri. Sunt altii pe aici mult mai inteligenti decat mine. happy

| Invictusman explică (pentru wildthing):

Sa nu mai spui asta ca am înjurat mulți useri nu sunt cum ma crezi tu happy
Sunt da, dar tu dai răspunsuri foarte funnywinking

| wildthing a răspuns (pentru Invictusman):

Ma straduiesc! laughing Si acum, inceteaza sa-mi mai faci complimente, pentru ca in scurt timp o sa ne spuna lumea de pe aici sa ne luam o camera! laughing

| Invictusman explică (pentru wildthing):

rolling on the floor lol

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru wildthing):

Nu poți știi, dar poți să îți faci o idee în funcție de întrebări și de răspunsuri, iar la cum se exprimă unii, personal nu văd rostul de a-i vedea și fața, fiindcă dacă nu ne putem stăpânii mânia în online, față în față nici atât.

| darrio2007 a răspuns (pentru Invictusman):

E suspendata de mult. Si nu pentru poza ci pentru raspunsurile date.

| Invictusman explică (pentru darrio2007):

O avut mai multe conturi suspendate.

| Invictusman explică (pentru Theo94):

E privat și eu nu folosesc IG cred ca ea e happy cum ai dat de IG ei?

| Theo94 a răspuns (pentru Invictusman):

Am cautat misssuvius pe google.

| DonEduardo a răspuns:

FloresdeMayo, LovedbyGrace.

| Invictusman explică (pentru DonEduardo):

Cu a doua nu am văzut sa își fi pus poza vreodată happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te bine big grin

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Mie cum îmi plac blondele cu ochi albaștri sau verzi tu te afli în topul meu.
Am văzut mai multe poze cu tine nu doar pe asta și ești super chiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fotografie poate spune destul de puțin despre cum este un om de fapt... abia când îl vezi în realitate poți trage o concluzie. Se mai întâmplă să nu ne atragă așa mult o fotografie, însă la întâlnirea cu acea persoană să ne îndrăgostim de simpla ei prezență, de gesturi, de ochi, de voce...și să începem să o considerăm frumoasă.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Știu asta ca nu am 10 ani happy
Ceream doar o părere subiectiva.
Se mai întâmplă ca în poze sa arate ok și în realitate sa arate altfel, mai ales acum cu trendul "edit".
Și tu cred ca ești frumoasa, gen cred ca ești bruneta cu ochii albaștri și ai un ten mai albicios happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

De fapt, sunt șatenă cu ochi albaștri...și da, un ten mai alb.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Nice happy ai tot ce îți lipsește, îmi place despre tine :*
Dacs îți pui poza cu tine măcar pentru o zi ești cea mai scumpa și tare fata
Ah stai nu îți permite religia big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Invictusman):

Mi-ar plăcea să îmi expun mai degrabă ideile decât aspectul fizic. În minte se află lucrurile cu adevărat interesante.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Ooo asa da.

| Psihiatrie a răspuns:

O clujeanca internata la psihiatrie care are sanii cazuti bot de rata si e blonda, sa-i dau in bot.

| Invictusman explică (pentru Psihiatrie):

Cred ca știu la cine ai făcut aluzia rolling on the floor