| KristinnaKr a întrebat:

Care credeti ca e cel mai urat cuvant si care este cel mai frum?thinking

10 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Cel mai frumos "te iubesc" "esti frumos/oasa" "imi place prezenta ta"

cel mai urat thinking ...nu-mi vine in mintebig grin

soothe
| soothe a răspuns:

Cel mai urat: ura (a ura pe cineva).
Cel mai frumos: mama.

| Artemiss a răspuns:

Cuvinte urate sunt multe, precum si cele frumoase.Acum depinde in ce situatie sunt folosite si de catre cine.Lasand deoparte cuvintele eu consider ca faptele sunt cele mai importante.De exemplu, decat un "Te iubesc " fals, spus ca si cum ai zice "Buna" mai bine un gest frumos.

| Kitty a răspuns:

Cuvantul ''ador'' si ''superb'' imi inspira fericire...

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Uite niste cuvinte frumoase:
te iubesc
sunt aici pentru tine
iubire
mereu inger
love struck.

| another_emo_girl a răspuns:

Exsista muuuuuuuuulte cuvinte urate... dar stiu 3, care m'i se par cele mai frumoase:''te rog frumos'',''multumesc'' si ''irata-ma''. nu crezi?

| ady2607 a răspuns:

Cele mai frumoase cuvinte:jocuri pe calculator, filme, bere, iubire.
Cele mai urate: slanina si piftie (nu vi se pare ca au o rezonanta respingatoare?) precum si "a uri"

| adydassler a răspuns:

Cel mai frumos e ''te iubesc" iar cel mai urat te "urasc"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai urat cuvant: NIKITA, cel mai frumos: Taci!batting eyelashes

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

Darlady! astea imi plac si mie! rar le auzi...