| urbanghost a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna echipa de fotbal din romania? Argumentati de ce? Dar cel mai bun antrenor?

Răspuns Câştigător
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Oare mai exista asa ceva? Eu nu cred, pe vremuri era ''Steaua'' dar nici Steaua numai are succes, asa ca...mai rar romanii sa castige la fotbal.Se gandesc numai la bani si la joc deloc.

17 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Favorita mea este Steaua si cum zice si criticul este singura cunoscuta in Europa. De acum ceva ani cand inca era o necunoscuta am stiut ca va fi cineva in timp. Anrenor nu stiu, sunt cativa.

| urbanghost explică:

Eu zic ca e Universitatea Craiova, este echipa mea de suflet si are si cativa jucatori exceptionali.

| hanry a răspuns:

Mda toti cu steaua dar nu va ganditi ca jumatate sau mai multe de atatea titluri si cupe au fost castigate in timpul comusitilor si ca tovarasul Ceausescu era fan steaua? de exemplu in 1988 la o finala steaua -Dinamo la sorul de 1-0 pentru dinamo antrenorul sstelist sia retras echima de pe teren si dinamo a castigat cupa Romaniei dar Ceausescu a "vorbit" cu cativa si steaua a castigat cupa cu 2-1 chiar daca nu a dat nici un gol.
Si faze ca astea sau intamplat de mai multe ori.
Si in ultimi 10 ani sa cam vazut echipa mai buna,Dinamo, .
Cel mai bun antrenor Petrescu si Mircea Lucescu.

| hanry a răspuns:

Mda toti cu steaua dar nu va ganditi ca jumatate sau mai multe de atatea titluri si cupe au fost castigate in timpul comusitilor si ca tovarasul Ceausescu era fan steaua? de exemplu in 1988 la o finala steaua -Dinamo la sorul de 1-0 pentru dinamo antrenorul sstelist sia retras echima de pe teren si dinamo a castigat cupa Romaniei dar Ceausescu a "vorbit" cu cativa si steaua a castigat cupa cu 2-1 chiar daca nu a dat nici un gol.
Si faze ca astea sau intamplat de mai multe ori.
Si in ultimi 10 ani s-a cam vazut echipa mai buna, Dinamo,.
Cel mai bun antrenor Petrescu si Mircea Lucescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua, este singura echipa de fotbal din Romania, care este cat de cat cunoscuta in Europa.
Dan Petrescu, pentru ca, a reusit performanta de a castiga Liga I, cu jucatori care pentru ei, si cariera lor Urziceni-ul era "ultimul tren".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua, bergodi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cfr e cea mai buna echipa o batut roma cu 2-1 da steaua o luat bataie de la ultima clasata cheahlau cu 3-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua deoarece a castigat liga campionilor are multe trofee si nu cred ca in urmatorii 200 de ani o va egala cinevabig grin forta steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei stati ma nebunilor ca nimeni nu a adus in romania real, bayern...decat steaua asa ca numai comentati voi ca nu a batut pe barcelona clujuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua este echipa romaneasca cea mai cunoscuta in europa pentru ca au avut performante bune in europa cum ar fi in 2006 si 2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca universitatea craiova e cea mai buna si cea mai iubita echipa din Romania si are niste jucatori foarte talentati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapid bine inteles.
Razvan si Mircea Lucescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca steaua este desi cfr-ul si alte echipe sunt fondate inaintea stelei ea a avut cele mai deosebite performante din Romania si a adus fotbalului romanesc la un nivel performant

e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna echipa este OTELUL GALATI si cel mai bun antrenor este DAN PETRESCU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua este cea mai iubita echipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dinamo happy pentru ca inca il au pe torje antrenor! nu stiu.nu cred ca-s buni antrenori

| VuVuZeLă a răspuns:

Intra frumusel pe www.google.ro scrie FC Steaua Bucuresti Wikipedia, intrii si te apuci sa citesti.Sa vedem cine e cea mai buna echipa din Romania!