| Madalina123 a întrebat:

Care credeţi că sunt avantajele şi dezavantajele unui succes peste noapte?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca sa zicem un om ar castiga la bingo, o vreme i-ar merge bine, probabil ar tine-o numa in petreceri si-n veselie, dar cu timpul va devenii tot mai delesator, zicand ca nu-i pasa de aia sau de ala atata timp cat are bani, sau chestii de genul. Ar devenii mult mai ignorant, mai nepasator si mai arogant, mai ales daca a fost un om care si-a dorit cu mult timp in urma sa ajunga la un astfel nivel de trai.

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Gasesti ceea ce ti-ai propus, dar trebuie sa il fructifici.

| homosapienbone a răspuns:

Onest, dezavantaje nu prea sunt. Depinde acum si la ce anume te referi cand spui succes. Succes la ce anume?