| Denisa a întrebat:

Care credeti voi ca ar fi cel mai mare defect fizic la o persoana? Care credeti ca ar fi cel mai mare defect raportat la caracter a unei persoane?

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Defect fizicthinking sa fie prea gras, sau sa aiba nasu' prea marelaughingnu stiu. daca iti place o persoana iti place asa cum e.nu cred ca exista cel mai mare defect fizic, pentru ca fiecare are gusturi diferite, iar raportat la caracter, sa fie mincinos.eu personal nu as suporta o astfel de persoana