| Silvia a întrebat:

Ce parere aveti despre voi? Ca persoana, caracter, chiar si fizic?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Important este cum treci prin viata si ce astepti de la viata asta; sunt tandra cu cei apropiati mie; sunt vesela desi - cade cerul de atatea suparari prin care trec de atata vreme; cad in extaz uitandu-ma la un album de picturi imprumutat; imi reprosez ca am atatea altele mai importante de facut si stau aici printre voi atat de tineri, furandu-va din energia voastra datatoare de bine; am o zi ce ma trimite la verdele bacovian si sa nu ma pot concentra ca sa dau totul din mine la aceasta intrebare ...sunt leu in ascendent deci o luptatoare ce nu se da batuta; cred in puterea mintii si in ziua de maine si sper ca totul sa fie mai bine; ajut cu placere prin sfaturile mele si ma apuca uneori noaptea ca sa pot raspunde la intrebari; ma lupt cu boala mea, dar sper ca va veni si clipa cand voi iesi invingatoare; astept cu nesat ora din noapte cand bantui pe internet si imi revad cu nesat acel suflet micut care imi e nepotelul meu drag; sunt mandra ca sunt romanca si ma descurc bine pe atlasul din casa, cutreierand oceanele lumii; Sunt un suflet ratacitor, ce iubeste muzica clasica, ce adora frezia si liliacul alb. Iubesc mirosurile fresh si nu suport dulcegariile; ma intristeaza necazul celuilalt si sar in ajutorul necunoscutilor ce cad pe strada; cam asta sunt eu si ar mai fi inca multele de spus dar ma opresc aici...

8 răspunsuri:
| Silvia explică:

Pai... uite roxxy, o sa iti raspundbig grin
Sunt multumita de minebig grin si ma consider destul de bunabig grin
Am calitati si defecte, ca oricinetongue Printre calitati se numara generozitatea, blandetea, mila[chiar daca nu prea este o calitate, este in sensul bun], iar defecte sunt incapatanarea, faptul ca uneori vorbesc mult si fara rost, naivitatea, faptul ca sunt prea credula uneori[cred ca asta intra la naivitatethinking], rautatea prea aspra cu persoanele care ma ataca...
Si fizic...in ultimul timp sunt "mandra" de bine...nici nu ar putea fii altfel pentru ca sunt un copil si e normalbig grin

| Silvia explică:

Mine*, ma scuzati.big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cine ar putea sa spuna ca are o parere proasta despre el? Nimeni! Dar, nu poti spune ca esti multumit de tine niciodata, pentru ca permanent esti preucupat sa-ti imbunatatesti felul tau de a fi.Tot timpul trebuie sa inveti sa fii in pas cu ceilalti de langa tine.

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu...Sunt...eu! Cu calitatile si defectele mele...
Imi place sa ajut oamenii...asa pot sa spun sigur!
Sunt o fire deschisa, imi place sa pun lucrurilor pe nume...
Uneori sunt geloasa, incapatanata...
Imi place sa ofer multa dragoste celor din jur:X:X:X

Cine ma place ma place asa cum sunt! tongue

| zuzumic a răspuns:

Nebuna... din toate punctele de vedere devil

| muffin94 a răspuns:

Una buna laughing Sunt glumeata, nebuna, nu-mi place sa mint, ador sa rad si sa-mi traiesc viata.happy Iar fizic.thinking In afara ca sunt un pic cam micuta sunt multumita de cum arat happy Dar tu?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
M-am acceptat așa cum sunt. Cu calități și defecte.
Un lucru este sigur: iubesc viața și încerc să fiu mereu optimistă și cu zâmbetul pe față, chiar dacă sufletul este pe un butoi de pulbere gata să explodeze din cauza supărărilor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 70 m, 150kg dar numai muschi mai ales in zona burtii, simpatic, barbatul fatal, cautat numai de muma padurii, caracter extrem de puternic dar vreaaauuu laa mmmaaammaaa.