| anonim_4396 a întrebat:

Ce apreciați cel mai mult la propria persoană? Credeți că e un defect sau calitate? De ce?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și calitate dar și un defect în același timp, seriozitatea!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce persoana? mama, tata, eu sau o amica de-a mea?

| lunarwolf a răspuns:

Ma,sincer...imi place la mine ca sunt nesimtita si ca stiu sa imi vad de viata singura - adica sunt independenta si nu am nevoie de nimeni sa aiba grija de mine; imi fac singura dreptate. ^^
Consider ca astea doua sunt niste calitati pe care nu multi le dobandesc; in timp ce eu imi fac dreptatea singura,poate altii nu au puterea asta a nesimtirii si apeleaza la altcinvea [si ii ramane dator acelei persoane].

Eu zic ca e cel mai bine sa fii infipt in viata si sa nu depinzi de nimeni. Asta te ajuta mult mai tarziu, in luarea deciziilor complicate, daca esti luat in sictir...stii cum sa ii determini pe ceilalti oameni sa te respecte.big grin

Deci...cred ca te-ai prins.laughing

Byee.happy

| Maothecat a răspuns:

Imi place sa ajut prietenii, chiar si oamenii pe care nu ii cunosc. Uneori cred ca este un defect pentru ca asa-zisii "prieteni" nu se multumesc doar cu asta. Uneori cred ca sunt prea buna cu oamenii care nu merita nici macar sa ma uit la ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Iceman, am scris PROPRIA. Adică ce apreciezi tu la tine.