| DaniEllaG a întrebat:

Care dati la Facultatea de Stiinte Economice in Constanta la Universitatea Ovidius? Am vazut ca deja s-au inscris 79.

2 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Nu e buna facultatea aceea. Eu am terminat-o si degeaba. Crede-ma pe cuvant ..NU TE AJUTA CU NIMIC

| DaniEllaG explică (pentru blueSky_3324):

Ce specializare? Eu as dori la Economia Turismului Comertului si Serviciilor? Si prietenul meu este acolo si din cate mi-a zis, lui ii place, dar tu daca spui ca ai temrinat acolo si nu ti-ai gasit de lucru in domeniu imi pare rau, nu stiu ce sa mai cred acum. Oricum mai am in vedere si Facultatea de Stiinte Administrative la Administratie Publica. Care e fara taxa, acolo ma voi duce. Mersi k mi-ai raspuns.