| FanMedical a întrebat:

Universitatea "Ovidius" din Constanța este slab cotată?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Exista facultati care, intr-adevar, din diferite motive sunt mai slab cotate, mai putin cautate, iar absolventii lor au sanse mai mici de angajare, insa per total, Universitatea Ovidius este printre cele mai bune din tara.

| FanMedical explică (pentru AFR81):

Apropo,unde pot să citesc mai multe despre ranking-ul acesteia?

| AFR81 a răspuns (pentru FanMedical):

Aici poti vedea cam cum se situeaza fiecare facultate in parte. E si Universitatea Ovidius printre ele.

http://stirileprotv.ro/......mania.html

3 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Unde ai auzit treaba asta? Din potriva este cea mai cautata. Toate liceele cauta profesori din Ovidius. Daca ai sanse du-te ca o sa fii cineva cand vei termina.Din fericire eu sunt chiar din Constantawinking