| SilentRain a întrebat:

Care e categoria ta preferată de pe TPU, si de ce?

5 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Trivia/Amuzante. Reprezinta evolutia unei societati, candva era viata acolo prin 2015-16, dar ca orice imperiu mare a suferit un crash terifiant, si acum e moarte acolo si pana in ziua de azi... laughing

| Dismally a răspuns:

Conversatii - mi se par mai interesante intrebarile/raspunsurile de aici si nici nu prea sunt pusti care vor sa-si rezolve temele ori sa afle daca au penisul destul de mare...

| CleanHeart a răspuns:

Adolescenți, îmi place mult să-i ajut.

| Hammurabi a răspuns:

Categoria aia în care trebuie să ghicim dacă a rămas câte una gravidă, în funcție de data menstruației, tipul sexului (oral, a nal, extraconjugal), grosimea prezervativului și inteligența idiotului care a "pompat-o" pe biata fată când n-a fost atentă. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Auto/Moto, pentru ca automobile.