| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna retea si ce-a mai intalnita? Cosmote sau Vodafone? Am observat ca la cosmote sunt mult mai multe optuni decat la Vodafone si sunt ieftine... vreau sa imi iau un Samsung galaxy s3 si sa trec la cosmo.

Dau funda!.

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Majoritatea oamenilor folosesc Orange... Dar daca as fi in locul tau as alege Cosmote pntru ca au mai multe abonamente si telefoane la reducerebig grin

1 răspuns:
| Alejay a răspuns:

Nu iti recomand sa faci asa ceva si iti voi explica de ce :

1. Trebuie sa dai cel putin 1050 RON pe telefon
2. Abonamentul este de 55 EUR pe luna timp de 2 ani oglicatoriu cu SMART XXL

la sfarsit il cumperi de vreo 2, 3 ori! sad