| mastadont a întrebat:

Care e cea mai ciudată pizza pe care ați mâncat-o vreo dată?
Eu am gustat ieri pizza cu ananas și mi s-a părut de-a dreptul oribilă.

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Îmi place pizza cu ananas.
Am mâncat la un moment dat o pizza mai ciudată așa, însă restaurantul respectiv avea doar preparate ieșite din comun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mega buna pizza cu ananas.

cea mai ciudata a fost una cu flori de zuccini prajite

| Drimmero a răspuns:

Pizza cu ananas am gustat si eu dar fara sa stiu, cand am luat o gura mi-a venit instant rau, da-o dracu de treaba ca si-au batut joc de pizza, sa pui fructe pe ea o nenorocesti, sau sa o faci vegana deja nu mai e pizza, e salata de fructe/leguma pe paine, gretos.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu ananas? Te referi la pizza Hawaiana?
Mie nu mi-a plăcut pizza cu fructe de mare (calamar, caracatiță, scoici etc). Eram mult prea preocupată să înlătur mustățile acelor creaturi din farfuria mea.

| mastadont explică (pentru floresdemayo):

Exact, uitasem cum se cheamă. Yuck, nu aș încerca o asemenea pizza pentru că urăsc gustul, și mai ales mirosul, fructelor de mare.

| J0B0MAT a răspuns:

Mie îmi place cu ananas.
Nu îmi place de regulă cea cu salam, cârnați.
Îmi place și pizza cu pește, poate asta e mai ciudată.

| mastadont explică:

Aceea cu ananas mi s-a părut oribilă însă îmi place cea cu cartofi prăjiți. Gusturile nu se discută big grin